Posted in Dobra polisa, Ergo Hestia

Jak można ubezpieczyć samochód w Ergo Hestia?

Każdy właściciel samochodu szuka atrakcyjnych ubezpieczeń swojego pojazdu. Firmy ubezpieczeniowe przygotowują spersonalizowane oferty, które dotyczą zarówno obowiązkowej polisy OC, jak i Autocasco. Często wykupić można wiele rozszerzeń zakresu ubezpieczenia lub…czytaj dalejJak można ubezpieczyć samochód w Ergo Hestia?

Posted in Dobra polisa, PZU

Jakie produkty ubezpieczeniowe oferuje PZU?

W naszym życiu na każdym kroku towarzyszy nam ryzyko. Każdego dnia mogą nas spotkać nieprzyjemne zdarzenia losowe których nie da się wcześniej przewidzieć. Skutki tych przykrych zdarzeń mogą przynajmniej częściowo…czytaj dalejJakie produkty ubezpieczeniowe oferuje PZU?

Jak można ubezpieczyć samochód w Ergo Hestia?

Każdy właściciel samochodu szuka atrakcyjnych ubezpieczeń swojego pojazdu. Firmy ubezpieczeniowe przygotowują spersonalizowane oferty, które dotyczą zarówno obowiązkowej polisy OC, jak i Autocasco. Często wykupić można wiele rozszerzeń zakresu ubezpieczenia lub uzyskać bardziej atrakcyjną cenę, na przykład, za zakup kilku usług w jednym pakiecie. Jaką ofertę przygotowała znana firma Super Polisa Ergo Hestia?

Zakres ubezpieczenia i zniżki

Firma proponuje zakup polisy OC, AC lub korzystnych pakietów z bardzo szerokim zakresem ubezpieczenia. Pełne zniżki można uzyskać lub po 2 lub 3 latach bezszkodowej jazdy. Jest to uzależnione od charakteru usługi, między innymi, od tego, czy polisa została wykupiona dla osoby fizycznej, czy firmy. Zakup usług w pakiecie pozwala zaoszczędzić do 25% ceny. Bardzo ciekawą opcją jest możliwość przeniesienia zniżek z innej firmy ubezpieczeniowej. Po 3 latach jazdy bez zgłaszanych szkód można liczyć już na 60% rabatu.

Skuteczna pomoc w podróży

Ergo Hestia ma swojej ofercie także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w pakiecie z polisą NNW lub usługą Assistance. Chronią one ubezpieczonego przed skutkami niebezpiecznych zdarzeń na drodze, które mogą być związane z obrażeniami ciała lub nawet trwałym kalectwem. Dotyczy to zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów.

W razie wypadku możemy liczyć na fachową pomoc drogową lub holowanie do warsztatu naprawczego. Ergo Hestia może zapewnić samochód zastępczy lub pokryć koszty noclegu na czas przywrócenia auta do sprawności. Ubezpieczenie Autocasco obejmuje pełną ochronę w przypadku kradzieży. Wybierać można wariant All Risk lub ograniczony zakres, który można wykupić dużo taniej. Odpowiedzialność firmy ogranicza się wtedy do drobnych uszkodzeń, uznania szkody całkowitej lub utraty auta.

Dodatkowe warianty ochrony

W ramach rozszerzonego pakietu usług można wykupić ubezpieczenie szyb samochodowych. Ich uszkodzenie nie powoduje utraty zniżek w ubezpieczeniu Autocasco. Ochrona obejmuje zarówno szybę czołową, tylną, jak i szyby boczne. Trzeba pamiętać, że jazda z zarysowaną lub pękniętą szybą nie tylko naraża kierowcę na mandat ze strony Policji. Ogranicza to widoczność, a więc jest to ważny element bezpieczeństwa wszystkich osób podróżujących autem.

Jeśli pasażerowie przewożą w samochodzie swoje bagaże, Ergo Hestia pozwala je ubezpieczyć. Tego typu ubezpieczenie to gwarancja uzyskania odszkodowania w przypadku utraty, uszkodzenia lub zniszczenia bagażu. Są to rozwiązania, które docenią wszystkie osoby często podróżujące, szczególnie jeśli wyjazdy dotyczą większych dystansów od miejsca zamieszkania.