Posted in Dobra polisa, Ergo Hestia

Jak można ubezpieczyć samochód w Ergo Hestia?

Każdy właściciel samochodu szuka atrakcyjnych ubezpieczeń swojego pojazdu. Firmy ubezpieczeniowe przygotowują spersonalizowane oferty, które dotyczą zarówno obowiązkowej polisy OC, jak i Autocasco. Często wykupić można wiele rozszerzeń zakresu ubezpieczenia lub…czytaj dalejJak można ubezpieczyć samochód w Ergo Hestia?

Posted in Dobra polisa, PZU

Jakie produkty ubezpieczeniowe oferuje PZU?

W naszym życiu na każdym kroku towarzyszy nam ryzyko. Każdego dnia mogą nas spotkać nieprzyjemne zdarzenia losowe których nie da się wcześniej przewidzieć. Skutki tych przykrych zdarzeń mogą przynajmniej częściowo…czytaj dalejJakie produkty ubezpieczeniowe oferuje PZU?

Jakie produkty ubezpieczeniowe oferuje PZU?

W naszym życiu na każdym kroku towarzyszy nam ryzyko. Każdego dnia mogą nas spotkać nieprzyjemne zdarzenia losowe których nie da się wcześniej przewidzieć. Skutki tych przykrych zdarzeń mogą przynajmniej częściowo zrekompensować odszkodowanie wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Oczywiście, aby takie odszkodowanie otrzymać trzeba wcześniej wykupić odpowiednie ubezpieczenie. Takie ubezpieczenie można wykupić między innymi w PZU (https://superpolisa.pl/partner/powszechny-zaklad-ubezpieczen/). Jest to jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych, które działają w Polsce.

Jakie rodzaje ubezpieczeń oferuje PZU?

Powszechny Zakład Ubezpieczeń znany bardziej jako PZU działa na rynku od 1803 roku. Jest więc towarzystwem ubezpieczeniowym z tradycją. Swoje usługi ten zakład ubezpieczeniowy kieruje do bardzo różnych grup klientów. Z oferowanych przez firmę produktów mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. PZU jest towarzystwem ubezpieczeniowym, które specjalizuje się zarówno w ubezpieczeniach majątkowych i na życie. Ubezpieczenia majątkowe dotyczą szkód w posiadanym przez nas majątku. Do tych ubezpieczeń zalicza się między innymi ubezpieczenie domu, mieszkania, firmy, samochodu. Ubezpieczenia majątkowe to także te, które dotyczą szkód w majątku innych osób. Są rekompensatą za wyrządzone przez nas szkody. Ubezpieczenia na życie stanowią zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci.

Jakie ubezpieczenia z oferty PZU możemy wybrać dla siebie?

Do najbardziej popularnych w Polsce ubezpieczeń zalicza się ubezpieczenia komunikacyjne. Zakład ubezpieczeń PZU wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich potencjalnych klientów ma w ofercie:

  • ubezpieczenie OC;
  • NNW auto;
  • autocasco.

PZU oferuje także dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne. Do dodatkowych ubezpieczeń dla kierowców zalicza się: Pomoc w drodze, Opony, Szyby, Auto Asystent Zdrowotny.

Kolejną kategorią ubezpieczeń dostępnych w PZU jest ubezpieczenie domu i mieszkania. W przypadku ubezpieczenia domu możliwe jest ubezpieczenie nie tylko już istniejącego domu, ale także tego w budowie. Klienci od pewnego czasu mogą ubezpieczyć także instalację fotowoltaiczną i solarną. Ubezpieczenia z kategorii życie i zdrowie dzielą się na indywidualne i grupowe. Ubezpieczenia na życie indywidualne mogą być terminowe lub na całe życie. Do grupy ubezpieczeń na życie zalicza się ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU oferuje także szeroki wybór ubezpieczeń przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach i rolnikach. Polisę można kupić bezpośrednio w placów lub u agenta ubezpieczeniowego.